fbpx
MENU

Wielki dzień Oli i Mateusza. Było bardzo nastrojowo, bezstresowo i momentami zabawnie. Ta para – bardzo zakochana – naprawdę cieszyła się tym dniem i spokojnie celebrowała każdą jego chwilę. Radowali się każdym wspólnym momentem, przygotowaniami, rozmowami z rodziną i przyjaciółmi oraz wspaniałą atmosferą święta miłości.

Pogoda dopisała wyśmienicie i dała doskonałe tło wydarzeniom. Wrocław, Park Grabiszyński oraz wrocławskie Stare Miasto prezentowały się cudownie i dawały nam wszystkim doskonałe nastroje. We wspomnianym parku, który Ola i Mateusz bardzo lubią i gdzie często spacerują trzymając się za ręce postanowili zaaranżować tak zwany “first look”, czyli ich pierwsze “widzenie” w pięknych strojach ślubnych. Często namawiam pary by zrobić to na łonie natury, co doda tej wielkiej chwili naturalności i intymności. W końcu to moment bardzo ważny i pełen emocji, często połączony ze łzami wzruszenia.

Zaraz po tym emocjonalnym spotkaniu pospacerowaliśmy po parku, a następnie Para Młoda została pobłogosławiona przez rodziców, także w obecności Matki Natury. Była to urocza i wzruszająca scena, która wiele zyskała dzięki pięknu otoczenia.

Dzień pełen był uroczych momentów, miejsc i emocji. Wszyscy bawili się wspaniale, a ja cieszę się niezmiernie, że mogłem być świadkiem tych wydarzeń.

Wspaniałości temu dniu dodała praca i talent wielu wyjątkowych ludzi. Oto niektórzy z nich:

Suknia – indywidualny projekt i wykonanie: Małgorzata Motas

Fryzjer: Marta Robak

Kwiatownia Wrocław

Make up: Karol Jacecko

Sala weselna: Glamour Wrocław

DJ: Waldek Darłak

 

 

Skomentuj

Hi there! Such a great post, thank you!

Dodaj komentarz