fbpx
MENU

Witajcie!

Takie rzeczy nie zdarzają się często, a uczestniczyć w nich to już jest wielkie wyróżnienie! Otóż w jednym dniu i jednym – przepięknym – miejscu zgromadziła się grupka utalentowanych, natchnionych i bardzo zaangażowanych osób, które chcą pokazać światu swoje kreatywne pomysły. Idea była wspólna, a każdy z obecnych dodał do niej kawałek swojej duszy i wizji artystycznej. Efektem jest piękny klimat boho/gypsy spirit, który udzielił się nam wszystkim bardzo mocno tamtego dnia i pozwolił uzyskać przepiękne efekty. Miałem ogromne szczęście uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, które może być dla każdej przyszłej Panny Młodej kopalnią inspiracji.

Pomysł na całe przedsięwzięcie pochodzi od wspaniałych i utalentowanych dziewczyn – konsultantek ślubnych – z White Barrel, którym bardzo dziękuję za zaproszenie do współpracy 🙂

Każdy rodzaj kreatywności i sztuki kwitnie najpiękniej w uroczym otoczeniu i w towarzystwie wybornych trunków i jadła, a o to doskonale zadbała Marta Suchocka, której wszyscy byliśmy bardzo wdzięczni, gdyż włożyła w ten projekt ogrom serca i pracy fizycznej.

Nie będę w stanie opisać wkładu i zaangażowania każdej osoby, ale zapraszam do zapoznania się z ich dokonaniami na ich stronach:

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tamtego cudnego dnia pełnego wrażeń i emocji!

 

Skomentuj

Cześć, kojarzycie gdzie znaleźć dobre suknie ślubne w Kaliszu? Koleżanka poleciła mi kontakt z tą krawcową. kojarzycie ktoś?

Naprawdę przepiękne zdjęcia. Czuć klimat i szczęście 🙂

Dodaj komentarz