fbpx
MENU

Pałac Tłokinia to prawdziwa perła architektury. Pięknie prezentuje się na tle dumnych i leciwych polskich dębów, buków i kasztanowców. Drzewa w parku pałacowym jakby starały się dopasować majestatem pałacowi. Miejsce to już z zewnątrz zdradza, iż było świadkiem dużej części historii Polski. Potwierdza to również lokalizacja – niemal w samym sercu Polski, nieopodal najstarszego miasta w Polsce – Kalisza.

Po wejściu do środka, nie miałem już żadnych wątpliwości co do wartości historycznej tego miejsca. Piękne wnętrza wypełnione są pamiątkami i pięknymi przedmiotami po sam sufit! Czegoś takiego nie widziałem nigdy wcześniej, może poza muzeum. Setki czarno-białych, wyblakłych i pięknie oprawionych fotografii dokumentujących piękne chwile z życia pałacu, dawnych mieszkańców, ich pracę i rozrywki. Kolekcje broni oraz setki poroży opowiadające o dawnych polowaniach w tutejszych, pięknych lasach…

Zakochałem się w tym miejscu od razu i nie dziwię się absolutnie wielkiej ekscytacji i determinacji Aleksandry i Bartosza w wyborze Pałacu Tłokinia.

Nie miałem w prawdzie okazji spotkać się z Olą i Bartkiem przed ślubem osobiście, ale porozmawialiśmy sobie i poznaliśmy się przez Skype. Opowiadali mi o swojej wizji z wielka radością dokumentowaną częstymi salwami śmiechu. Ale tacy właśnie są Ola i Bartek! Sam słuchając ich bardzo się podekscytowałem. Już od tamtej rozmowy nie mogłem się doczekać dnia ich święta, ale też nie mogłem się doczekać by stanąć z Nimi twarzą w … obiektyw 😉 Tak! Piękna i po uszy zakochana para. Cały czas spoglądali na siebie na wzajem z wielkim uczuciem, ale też z wielką radością. Tak jakby nie mogli się już doczekać tego wielkiego dnia! No cóż… ja też nie mogłem się już go doczekać. Okazało się, że Ola i Bartek są jedną z tych par, które na prawdę wiedzą jak się cieszyć sobą i dniem swojego ślubu! To było piękne 🙂

Bardzo ubolewam nad tym, że nie mam możliwości pokazać Wam wszystkich zdjęć z tamtego pięknego dnia. Musiałoby być ich kilkaset. Niestety musiałem wybrać tylko najlepsze, a jednocześnie ukazujące po trochu miłość i radość Młodej Pary, emocje panujące wśród gości, a także magię tego pięknego miejsca jakim jest Pałac Tłokinia. Mam nadzieję, że mi się udało. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej wizji tamtych wzniosłych wydarzeń.

Ceremonia i przyjęcie: Pałac Tłokinia

Oprawa muzyczna: Music Tom

Fotografia: Tomasz Willmann Fotografia Ślubna

Sukienka: Maggio Ramatti

Fryzjer: HalaHair

Makijaż: Martyna Antczak Make Up

Tort: Cukiernia Sowa

 

eleganckie miejsce na slub
Pałac Tłokinia

piękne miejsce na elegancki ślubPałac tłokinia to także świeża i zdrowa żywnośćPałac tłokinia to także świeża i zdrowa żywnośćPałac Tłokinia ślub i wesele w jednym miejscu, sala elegancko przystrojonaPałac Tłokinia jest pięknie przstrojonyPałac Tłokinia przygotowania do ślubuPałac Tłokinia przygotowania do slubuPałac Tłokinia przygotowania pana młodegoPałac Tłokinia sukienka slubnaPałac Tłokinia przygotowania panny młodej do ślubuPałac Tłokinia panna młoda gotowa do ślubuPałac Tłokinia panna młoda gotowa do slubowaniaFirst look Pałac Tłokiniafirst look Pałac TłokiniaPałac Tłokinia first lookPałac Tłokinia first lookPałac Tłokinia first lookPałac Tłokinia first lookPałac Tłokinia plener ślubnyPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubu, panna młodaPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubu, liściePałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubu, piękne miejsce na sesjęPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubu, piękne miejsce na sesjęPałac Tłokinia plener ślubny w dniu ślubuPałac Tłokinia ślub weselePałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia ceremonia plenerowa w pięknym miejscu.Pałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia ceremonia plenerowa, płatki kwiatówPałac Tłokinia ceremonia plenerowa, weselePałac Tłokinia ceremonia plenerowaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscuPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscuPałac Tłokinia, dj na weselePałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscuPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscuPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczornaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczornaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczornaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczornaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczorna, obrazyPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczorna tortPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, sesja wieczornaPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, zimne ognie, szpalerPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, zimne ognie, szpalerPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, zimne ognie, szpalerPałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu, meksykańskie kapeluszePałac Tłokinia wesele i ślub w jednym miejscu.

Skomentuj
Dodaj komentarz