fbpx
MENU

Poznań Stare Miasto – sesja narzeczeńska – Klaudia i Kacper

Once upon a time in Poznań

W centrum Poznania byłem już wiele razy, ale zawsze w jakichś konkretnych miejscach, sprawach, nie mając czasu na spokojny spacer, rozejrzenie się dookoła. Okazuje się, że jest to konieczne, jeśli chce się dostrzec te wszystkie “smaczki” wizualne, perełki architektoniczne i dekoratorskie.
Mi nadarzyła się taka okazja dzięki spotkaniu z Klaudią i Kacprem przy okazji ich sesji narzeczeńskiej. Dopisały nam dobre nastroje i doskonała pogoda, więc czas spędziliśmy bardzo miło. Był spacer, rozmowy, kawa i lody w uroczej kafejce. To jest właśnie Poznań i jego Stare Miasto.

Para zakochanych, czyli Klaudia i Kacper okazali się świetnymi kompanami do spacerowania, gadania o głupotkach i spędzania miło czasu. Świetnie czuli się w pełnych klimatu zakamarkach Starego Miasta i świetnie tam pasowali emanując swą radością życia i gorącym, wzajemnym uczuciem. Klaudia w swym pięknym wianuszku i zwiewnej sukience wyglądała jak prawdziwa Pani Wiosna.

W następnym wpisie opowiem Wam nieco o ich wspaniałym dniu ślubu, ale póki co zobaczcie jak było “Pewnego razu w Poznaniu”

…aha!
Będzie scena po napisach końcowych, więc zostańcie do końca!

No i mała “scena po napisach końcowych”…

Skomentuj
Dodaj komentarz