Masthead header

Sesja narzeczeńska | Wrocław | N&P | Fotograf ślubny |

Witajcie moi Drodzy!

Zgodnie z obietnicą z poprzedniego posta (tutaj) chciałbym się z Wami podzielić niezwykłą i klimatyczną sesją narzeczeńską przesympatycznej pary z Wrocławia, czyli… Natalii i Patryka.

Było to nasze drugie spotkanie i czuliśmy się już w swoim towarzystwie bardzo swobodnie, dzięki czemu udało mi się uchwycić autentyczne emocje. Narzeczeni wybrali miejsce we Wrocławiu – jedno ze swoich ulubionych – a konkretnie park przy Teatrze Lalek. 

Pogoda nam dopisała i mieliśmy wyśmienite warunki oraz humory. Sesja przebiegła w przyjemnej atmosferze. Podczas spaceru po parku i sympatycznej pogawędki podziwialiśmy przyrodę oraz śpiew ptaków. Praca w takich warunkach była dla mnie czystą przyjemnością! 🙂

Natalia napisała mi po zobaczeniu zdjęć, że mają “klimat paryski”. Wiedziałem, że takowy uwielbia więc było to dla mnie wielkim komplementem. Muszę jednak zaznaczyć, że to także zasługa Natalii i Patryka, gdyż zaprezentowali mi takich właśnie siebie: eleganckich, a jednocześnie pełnych humoru i życzliwości.

Zapraszam do krótkiej relacji z tamtej sesji oraz już niebawem na wpis dokumentujący plener ślubny tej fantastycznej pary!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*