fbpx
MENU

Sesja narzeczeńska – Park Wolsztyński – Beata i Maciej

Miejsce na sesję narzeczeńską – Wolsztyn

Wolsztyn nie jest duży, ani zbyt słynny, ale jest jednym z tych miejsc w Polsce, które się pamięta. Ma w sobie to coś. Wiem to, gdyż się tu urodziłem i częściowo wychowałem. Wyjechałem z tej okolicy dawno temu, ale tamte czasy wspominam z największym sentymentem i wracam tam z radością kiedy tylko mogę.

Miasteczko jest urocze, zadbane, pełne kwiatów i miłych, uśmiechniętych ludzi. Ponadto położone jest przy dwóch malowniczych jeziorach. W okolicy jest wiele pięknych krajobrazów, pałacyków, a wizytówką jest oczywiście wspaniała Parowozownia z jej majestatycznymi lokomotywami znanymi wśród pasjonatów już chyba na całym świecie.

Bardzo ucieszyłem się, gdy usłyszałem, że na nasze drugie spotkanie – czyli sesję narzeczeńską – Beata i Maciej chcą się umówić ze mną właśnie w Wolsztynie. Pierwsze odbyło się przy pysznej kawce w Cafe Kratka i to wtedy poznaliśmy się i przełamaliśmy “pierwsze lody”. Było warto, gdyż choć są oni piękną parą, to jednak sprawiali wrażenie nieco nieśmiałych. Na szczęście dzięki wcześniejszej wspólnej kawie i rozmowie, na sesji narzeczeńskiej znaliśmy się już, a zakochani mogli skupić się na sobie nawzajem zamiast myśleć o mnie i aparacie. Widać to zresztą doskonale na zdjęciach.
Kolejnym naszym spotkaniem był oczywiście ślub Beaty i Maćka, gdzie byliśmy już w zasadzie znajomymi. Było pięknie, podniośle i wesoło, ale… o tym opowiem w innym wpisie.
Nasza urocza para była bardzo zadowolona z efektów naszej znajomości. Dali nawet temu wyraz w pięknej rekomendacji, którą – między innymi – możecie przeczytać na dole strony w “Miłych Słowach”.
Miłego oglądania!

Skomentuj
Dodaj komentarz