fbpx
MENU
MENU

Palina&Przemek – Ślub w Poznaniu – Fotograf ślubny Poznań

To był jeden z tych ślubów, które na pewno będę pamiętał jeszcze na emeryturze. Palina i Przemek to przeurocza para i spędzanie czasu z nimi było czystym relaksem. Mieliśmy dość dużo czasu żeby się poznać i porozmawiać jako, że spotkaliśmy się na kawce i rozmowie, potem na sesji narzeczeńskiej, no i w końcu w dniu ich wielkiego święta. Są oni kolejnym dowodem na to, że prawdziwa miłość nie zna granic państwowych, kulturowych, ani nawet religijnych. Ani te granice, ani wielkie odległości nie stanowią dla tej pary żadnych przeszkód, by dzielić się sobą i swoim szczęściem.
Bardzo się cieszę, że los pozwolił mi poznać tych dwoje oraz ich rodziny. Moja wiara w ludzi i w miłość podbudowała się bardzo mocno.

Tamtego pięknego dnia byłem świadkiem ceremonii zaślubin w obrządku rzymsko-katolickim w majestatycznym Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu oraz krótkiej sesji plenerowej w ogrodach poznańskiego Zamku Cesarskiego . Młoda Para wraz z rodzinami brała jeszcze udział w kolejnych uroczystościach, które jednak odbyły się daleko, w rodzinnych stronach Paliny na Białorusi.

Życzę Wam Kochani by ta miłość na zawsze z Wami pozostała i była przykładem oraz inspiracją dla innych ludzi, a dla Was źródłem siły i szczęścia!