fbpx
MENU
MENU

Wrocław

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

ALTERNATYWNA, NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA WROCŁAW.

 

Fotograf ślubny Wrocław.

Witajcie moi drodzy! Wierzę, iż poszukujecie fotografa na Wasz najważniejszy do tej pory wspólny dzień, na święto Waszej miłości!

Jeśli tak właśnie jest, cieszę się, że trafiliście na tą stronę.

Nazywam się Tomek Willmann i jestem fotografem ślubnym.

Preferuję fotografię naturalną, bez zbędnego pozowania i nadmiernej ingerencji w przebieg wydarzeń. Wolę być raczej świadkiem tego co się dzieje i Waszym dobrym znajomym, który przeżywa te wszystkie wzniosłe uczucia razem z Wami, a ponadto dokumentuje je dla Was na długie lata!

Chciałbym Was moi drodzy poznać, posłuchać Waszej historii, Waszych planów – nie tylko ślubnych ???? – aby móc się do Was zbliżyć i jeszcze lepiej oddać na fotografiach Wasze osobowości oraz klimat Waszego święta!

 Skoro już tu trafiliście, zaparzcie sobie kawkę, włączcie ulubiony kawałek muzyczny i poświęćcie proszę kilka minut na obejrzenie mojego portfolio na blogu. Być może spodoba się Wam to co zobaczycie i poczujecie, być może zechcecie mnie poznać?…

Byłby to dla mnie wielki zaszczyt!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Fotograf ślubny Wrocław, sasje ślubna rustic
Fotograf ślubny Wrocław

 

W fotografii cenię sobie naturalny dokument, czysty i prosty w formie. W moich fotografiach unikam zbędnych poprawek co pozwala zachować autentyczność przekazu.

Reportaż daje możliwość opowiedzenia historii poprzez ciąg niepowtarzalnych obrazów pokazujących Wasze emocje, osobowości oraz klimat miejsca i chwili.

Czyż w fotografii nie chodzi właśnie o to, by uwiecznić moment takim, jakim był naprawdę?